כמה עולה קסדה לאופנוע? חברת KYT עונה

כמה עולה קסדה לאופנוע? חברת KYT עונה

קסדות אופנוע הן אחד ממרכיבי הבטיחות החשובים ביותר עבור רוכבי אופנועים. יש כמה סוגים שונים של קסדות, וחשוב לדעת בשביל מה כל אחת מהן מיועדת. כמו כן, מחקר שוק קצר יגלה לכם מחירי קסדות אופנועים, ממה מורכבים המחירים של הקסדות וכל מה שבין לבין.

קסדה מלאה מציעה את ההגנה הטובה ביותר על הפנים, הראש והצוואר של הרוכבים. קסדה זו גם תגן על העיניים של הרוכבים מפני רוח ופסולת אחרת שעלולה להיות באוויר בזמן רכיבה על אופנוע. קסדת שלושת רבעי 4\3 לא תציע הגנה מלאה כמו קסדה מלאה, אבל היא כן מציעה יותר אוורור, שזה משהו מבורך בעת רכיבות בקיץ. בין אם תבחרו בקסדה מלאה לאופנוע, קסדת 4\3, קסדת מסלול או כל קסדה אחרת, המחירים הממוצעים לקסדות איכותיות מתחילים ב-650 ₪ ומעלה בד"כ. זאת, בעוד שקסדות אחרות יכולות לעלות גם אלפי שקלים.

מחירי קסדות לאופנוע בחברת KYT

קסדות יכולות להיות עשויות מחומרים רבים ושונים כולל פוליקרבונט, פיברגלס, קרבון, סיבי פחם ועוד. מטבע הדברים, ככל שהחומרים איכותיים ועמידים יותר ככה הקסדות יהיו יקרות יותר. באתר האינטרנט ובחנות של חברת KYT תוכלו למצוא קסדות מכל הסוגים ובכל טווחי המחירים, כאשר כל קסדה וקסדה שאנו משווקים מיוצרת בהתבסס על תקני הבטיחות הרלוונטיים והנדרשים.

תוכלו למצוא אצלנו קסדות קרבון כמו RACE-NX, בעלויות ממוצעות של כ-2,100 ₪, קסדות KR בעלויות ממוצעות של כ-999 ₪, קסדות R-NF, COURSE-TT, FALCON בעלויות ממועצות של כ-550 ₪ ומעלה ועוד. בעוד שהקסדות הזולות עשויות מחומרים תרמופלסטיים לקשיחות ועמידות מרבית, קסדות יקרות יותר יהיו עשויות קרבון וחומרים אחרים קלי משקל, אך גם עמידים מאוד.

בעת

כיצד נקבע מחיר קסדת אופנוע?

עלות קסדת אופנוע נקבעת לפי סוג הקסדה, החומרים מהם היא עשויה ורמת ההגנה שהקסדה מספקת לרוכבים. כחלק מהתמחור של קסדת אופנוע, צריך לקחת בחשבון גם את המשקף המורכב על הקסדה. בעוד שישנם משקפים אשר מתפרקים בקלות, אחרים לא יכולים להיפרד מקסדת האופנוע. ובזמן שיש משקפי קסדות אופטיים ואיכותיים מאוד, אחרים יתקשו בסינון קרינת UV ויספקו ראות פחות צלולה.

כפי שאנחנו רואים, המחיר של קסדת אופנוע נקבע לפי הדגם והחומרים מהם היא עשויה. חלק מהקסדות יקרות יותר, מכיוון שהן מגיעות עם תכונות נוספות כגון קישוריות בלוטות' (דיבורית מובנית בקסדה עצמה) ופתחי אוורור אשר מתוכננים לזרימת אוויר טובה יותר. כמו כן, מחיר קסדת אופנוע נקבע גם לפי החלק הפנימי של הקסדה. אם הבד מתפרק וניתן לכיבוס, או שמא הבד עשוי חומרים נושמים ואיכותיים, הקסדה תהיה יותר יקרה מקסדות סטנדרטיות.

טיפים לרכישת קסדת אופנוע

בסופו של דבר, רכישת קסדת אופנוע היא משימה לא פשוטה. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לברר איזה סוג של קסדה אתם צריכים או רוצים. השלב הבא הוא לבדוק את דירוגי הבטיחות ברכישה הפוטנציאלית שלכם. שני הדירוגים החשובים ביותר הם DOT (משרד התחבורה) ו-ECE (הנציבות הכלכלית לאירופה). דירוג ה-DOT מחמיר יותר מ-ECE.

ולבסוף, הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאשר קונים קסדת אופנוע הוא, שהיא צריכה להתאים כמו שצריך. קסדה לא מתאימה לא תספק את ההגנה הדרושה בתאונה ואף עלולה לגרום ליותר נזק מתועלת. כמו כן, קסדה לא נוחה היא קסדה שגורמת להסחת דעת בזמן הרכיבה. קסדת אופנוע שמתאימה היטב צריכה להרגיש צמודה אך לא הדוקה, כאשר רצועת הסנטר צריכה להיות מהודקת היטב, עם אצבע אחת בינה לבין הסנטר שלך. זהו לא כלל אצבע, אלא רק קווים מנחים. הקסדות והתאימות שלהן משתנות מרוכב לרוכבת.

צריכים מאיתנו סיוע נוסף? חברת KYT תשמח לעזור ברכישת הקסדה הבאה שלכם, צרו עמנו קשר.

שתף פוסט