לקוחות ממליצים

קסדה מעולה, התמורה הכי טובה למחיר. מאווררת אם רוצים, הריפוד גמיש ומקבל עם הזמן את הצורה של הפנים. עמידה ושקטה מאוד. התקנת דיבורית מתבצעת בקלות.
Yoni Smolianov
אני מאוד מבסוט מהקסדה גם מהמראה החיצוני שלה, אוהב את איך שהיא יושבת על הראש מאוד נוחה ולא רועשת. ובנוסף לכל הצילה לי את הראש שהחלקתי עם האופנוע.
בוריס
אחלה מבצעים ואחלה של שירות
Ariel Haimov
סחורה מעולה מחירים נוחים ושירות מעל הכל !!
Barak Avrahami
קניתי את הNF-R Charger, הגיעה מהר מאוד והשירות מצוין❤️
אור אלימלך
ממליץ בחום סחורה מעולה ואייכותית👌👌👌
Alex Korkin
הגעתי למותג הקסדות kyt והתרשמתי מהמותג המדהים איטלקי באיכות קסדות מעולות ומחיר יוצא מין הכלל ושירות מעולה בתוך החנות יחס אישי ושירות מעולה ממליץ בחום באהבה לבקר שם ולקנות משם נותן המלצה אישית תבקרו לא תתחרטו
אהרון פראן
מקום מצוין עם שירות מעבר למצופה, קסדות איכותיות ברמה מאוד גבוהה! תודה לנדב שעשה לי מחיר מצחיק על קסדה מטורפת, אין ספק שאבוא גם בפעם הבאה, ממליץ בחום!
דניאל דואק
באתי במיוחד מהצפון לרכוש קסדת שטח, היתה לי התלבטות בגודל נדב עזר לי להחליט בניגוד לנוחות שלי באותו הרגע. החליף ספוגים ומגדלי שוב ושוב כי לא הצלחתי להחליט. אחרי 2 רכיבות ברור לי שהוא צדק. הקסדה כל כך נוחה שאני שוכח שאני עם קסדה.. אחרי שואי ואיירו הקסדה הזאת פשוט תענוג!! כל כך יפה, קלה ונוחה!!
רן חביב
professional attention very good prices quality products recommend this place five stars for kyt!
Paul Olicki
אחרי שנים של רכיבה עם קסדות מסלול שעולות אלפי שקלים, הכרתי את KYT שכבר מזמן הפכו למשפחה – קסדה שקטה, קלה, נוחה ומאורוות – ממליץ בחום!
ליאב ימיני
מאוד נוחה וקלה.לא מורגשת על הראש. בטנה פריקה לצורך כביסה. קסדה מעולה
טל זהבי
קסדה ברמה הגבוה ביותר נוחות וקלות שאין דברים כאלה 👍🏼
אור אהרונוביץ
לאחר מספר חודשים של שימוש וחווית משתמש מצויינת הרושם >קסדה קלה ,נוחה ותמורה מלאה למחיר ,תודה רבה לצוות
איתן טויטו