קסדות יד שנייה

קסדות יד שנייה

בחיפושים אחרי קסדות יד שנייה? אתם מוזמנים לעצור, להביט פנימה ולהבין שהחיים שלכם שווים הרבה יותר מחיסכון של כמה מאות שקלים. רכישת קסדות משומשות היא אופציה גרועה, בלשון המעטה, במיוחד בעידן שבו ניתן למצוא מחירים כל כך טובים על קסדות בחנויות אינטרנטיות.

למה חשוב לחפש קסדת אופנוע איכותית? ובכן, סוג החומר המשמש לקסדה משפיע על העמידות והביצועים שלה בדרכים שונות. כמו כן, העיצוב של קסדה איכותית יכול לכלול דברים כמו מערכות אוורור וריפוד איכותי ונושם, כדי להפוך את הקסדה לנוחה או מסוגננת. וכמובן שהמותג חשוב, מכיוון שמותגים מסוימים מייצרים מוצרים באיכות גבוהה, בעוד שאחרים עשויים לא רק להיות פחות יעילים, אלא ממש לסכן את חיי הרוכב.

למה לא מומלץ לרכוש קסדת אופנוע משומשת?

ישנן סיבות רבות מדוע לא מומלץ לרכוש קסדת אופנוע משומשת. חלק מהסיבות הללו קשורות לאיכות ובטיחות הקסדה המשומשת, בעוד שאחרות קשורות לאיכות השירות שתקבלו מהמוכר. כאשר תרכשו קסדה יד שנייה לאופנוע, אתם תרכשו קסדה ללא שום "אבא ואמא" לחזור אליהם אם משהו יהיה לא בסדר בה. כמו כן, לא יהיה לכם שום מושג לגבי ההיסטוריה של הקסדה, האם היא ספגה חבטות וכולי.

תצאו מנקודת הנחה, שבדרך כלל האיכות והבטיחות של הקסדה המשומשת נפגעו. כמו כן, בניגוד לרכישת קסדה חדשה מחנות, ייתכן שלא תוכלו להחזיר או לקבל את כספכם בחזרה אם תחליטו שברצונכם להחזיר אותה. בשורה התחתונה, קסדת אופנוע היא אלמנט בטיחותי שיכול להציל את חיי הרוכב. אבל, רכישת קסדה משומשת עלולה להיות מסוכנת. הקסדה לא נבדקה לבטיחותכם, לא הותאמה לראש שלכם וייתכן שהיא לא במצב פנימי טוב.

איך יודעים אם קסדה יד שנייה שווה את הקנייה?

ייתכן שתמצאו קסדות יד שנייה שנראות אחלה ועושה רושם שהכול בסדר איתן. העניין הוא כזה, לעיתים, גם אם הקסדה נראית מעולה מבחוץ, זה לא בהכרח מעיד על המצב הפנימי שלה ועל סדקים שאולי הוסתרו. אם למשל הקסדה ספגה חבטה או נפילה על הרצפה מגובה רב, ייתכן שהמוכר צבע את החלק החיצוני והסתיר את הפגיעה הזאת.

קסדה משומשת היא לעולם חתול בשק, אלא אם אתם יודעים מי המוכר, מה ההיסטוריה של הקסדה ואתם סומכים ב-200% על העסקה הזאת. המלצה מאיתנו, אם אתם מתעקשים לרכוש קסדת אופנוע יד שנייה, תרכשו אותה אך ורק מחברים קרובים או מבני המשפחה שלכם, או ממישהו אחר שאתם סומכים עליו לחלוטין.

כמה עולה קסדת אופנוע חדשה?

קסדות אופנועים מתומחרות לפי מספר פרמטרים שונים, כאשר העיקריים שבהם כוללים את המותג, סוג החומרים של הקסדה, סוג המשקף שמורכב בקסדה, סוג הריפוד הפנימי וההגנה הפנימית, סוג המעטפת החיצונית ועוד. בממוצע, תוכלו לרכוש קסדות איכותיות מאוד החל ממחירים של כ-650 ₪ ומעלה.

ניתן גם למצוא קסדות יחסית סבירות במחירים של כ-450 ₪, אבל אם אפשר אז מומלץ להשקיע עוד כמה שקלים מהכיס ולרכוש משהו שיגן על חייכם. אתם חייבים לזכור, קסדה משומשת ולא איכותית היא קסדה שמסכנת את חייכם. מספיק שהיא לא נוחה או זזה לכם כל הזמן (בגלל שלא הלכתם לחנות כדי להתאים אותה), אתם יוצרים לעצמכם הסחות דעת בזמן הרכיבה. והדרך מכאן עד לתאונה היא קצרה. קסדות יד שנייה הן פתרון אך ורק למי שבדק את כל האופציות האחרות והבין שהוא לא יכול לרכוש אחת חדשה. וגם אז, כבר עדיף לקחת הלוואה מחבר קרוב ולרכוש קסדה חדשה שמותאמת לכם אישית.

שתף פוסט