TT COURSE - ARBOLINO

קסדות מיוחדות לאופנועים

קסדות מיוחדות לאופנועים להגנה מקסימלית

כשמחפשים קסדות מיוחדות לאופנועים, חשוב לזכור, קסדות מגניבות חייבות להיות מגנות ובטוחות לא פחות מאשר הן צבועות ומסוגננות. הנה כל מה שרציתם לדעת על רכישת קסדות מעוצבות לאופנועים, טיפים לרכישת קסדות איכותיות ומה שבין לבין.

בחיפושים אחרי קסדות מגניבות? חנות ציוד רכיבה מוכרת מגוון רחב של קסדות מיוחדות לאופנועים למטרות שונות: לרוכבי כביש, עפר ושטח, רוכבי מסלול ורוכבי קטנועים. ואין ספק, שקסדות אופנוע הן האלמנטים החשובים ביותר של ציוד הרכיבה. הן מגנות על הרוכבים מפני פציעות ראש ותאונות אחרות, בעוד שהן גם מייצרות את האווירודינאמיות והאוורור המתבקשים במהלך הרכיבה. עם זאת, אנשים רבים עדיין לא יודעים איך לקנות קסדת אופנוע בטוחה ונוחה עבורם. אם כך, בואו נתחיל עם טיפים לרכישת קסדת אופנוע מיוחדת ובטוחה לא פחות.

טיפים לרכישת קסדת אופנוע

בעת רכישת קסדות מיוחדות לאופנועים, הקפידו לנסות אותה לפני הקנייה. אם היא לא מתאימה, תתנסו בעוד ועוד קסדות עד שתגיעו לתאימות הנכונה לכם. גם אם זה אומר להישאר בחנות במשך חצי יום, אין מחיר לבטיחות בזמן רכיבה וחשוב לעשות זאת.

אם עושים את זה נכון, קניית קסדת אופנוע יכולה להיות אחלה חוויה, זו לא אמורה להיות טרחה. בתוך כך, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שאתם קונים קסדה, כגון סגנון, תכונות בטיחות, משקל הקסדה, שם המותג, המדינה בה הקסדה מיוצרת, מחיר ועוד. ויחד עם כל הפרמטרים האלו, הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כמה הגנה מציעה הקסדה מפני פגיעה.

מבחינת התאמת הקסדה, הכלל הוא שהקסדה לא אמורה להיות לוחצת מדי וגם לא רופפת מדי. היא אמורה להרגיש נינוחה והיא לא אמורה לזוז בזמן הרכיבה. כמו כן, מומלץ לרכוש קסדת אופנוע עם בדים פריקים שניתנים לכיבוס מהיר. החלק הפנימי של הקסדה נוטה לצבור ריחות מאוד מהר, במיוחד באקלים כמו בישראל. כשהבדים מתפרקים וניתנים לכיבוס, קל יותר לשמור על הקסדה לאורך זמן. ולבסוף, ודאו שהמשקף של הקסדה איכותי (יש כאלו שמגנים מפני קרינת השמש).

ממה מיוצרת קסדת אופנוע ומה נחשבת קסדה מומלצת?

קסדות מגניבות לאופנוע מורכבות ממעטפת חיצונית קשיחה, אשר עשויה בדרך כלל מפוליקרבונט, ושכבת קצף בולם זעזועים המכסה את הראש והצוואר. ניתן להתאים אותן כך שיתאימו לגדלים וצורות שונות של ראש, עם דגמים רבים הכוללים רצועות סנטר מתכווננות ומנגנונים של החלפת משקף מהירה. כמו כן, חלק מהקסדות עשויות קרבון, סיבי פחם ועוד.

קרבון נחשב חומר מאוד מומלץ לייצור קסדות מיוחדות לאופנועים וקטנועים, מכיוון שהוא מאופיין בקשיחות החומר וגם בקלות המשקל שלו. חלק מקסדות האופנוע כוללות גם מערכות אוורור מובנות כדי לייצר אוורור למטרת רכיבה נוחה ונעימה. ובין אם מדברים על קסדה זו או אחרת, האיכות של הקסדה תימדד גם על פי האווירודינאמיות שלה.

הקשר בין קסדות אופנוע לבין אווירודינאמיקה

התכונות האווירודינמיות של קסדות מיוחדות לאופנועים הן קריטיות לרכיבה בטוחה. הקסדות נועדו להפחית גרר ולהגביר את היעילות על מנת למזער את התנגדות הרוח ברכיבה. בתוך כך, צורת הקסדה מעוצבת עם משטח חלק לזרימת אוויר מקסימלית וחיכוך מינימלי. המשטח החלק מאפשר לאוויר לעבור בקלות מבלי ליצור מערבולות או כיסי אוויר, שעלולים לגרום לגרירה במהלך רכיבה במהירויות גבוהות.

עם התפתחותן של טכנולוגיות ייצור קסדות מגניבות ומעוצבות לאופנוע, הצורה והתכונות של קסדות אלו התפתחו גם הן. הצורה והתכונות נועדו להפחית את הגרירה על מנת להגביר את המהירות, בעוד שקסדות עם השנים הלכו ונהפכו לקלות יותר. קסדות אופנוע אשר נועדו להיות אווירודינמיות עובדות היטב בתנאי רוח ומפחיתות את הסיכון להתרסקויות, חלילה.

קסדות מיוחדות לאופנועים - חברת KYT

בחנות האינטרנט שלנו תוכלו למצוא מגוון קסדות מגניבות לאופנועים, קסדות אמינות מאוד וקשיחות, מעוצבות אווירודינאמית וכל מה שרק תצטרכו עבור רכיבה בטוחה ומהנה. אנו משווקים קסדות R-NF, COURSE TT, RACE NX, FALCON, STRIKE EAGLE, HELLCAT, J-NF ועוד.

ניתן למצוא אצלנו את הקסדות המיוחדות ביותר ובעיצובים הנכונים ביותר לרכיבה בטוחה. אם אתם צריכים סיוע נוסף בבחירת קסדות מלאות, קסדות שטח, קסדות שלושת רבעי או קסדות מסלול, תרגישו חופשי לפנות אלינו בכל עת ולקבל עזרה מצוות המומחים שלנו.

שתף פוסט